Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş.Eçözüm Bilgi Teknolojileri, Netahsilat, E-tahsilat Ödeme Sistemleri

2001 Yılında kurulan ve fintech alanında faaliyet sürdüren Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. 100‘dan fazla personeliyle bankacılık, online tahsilat, e-ödeme ve sanal pos çözümleri geliştirmektedir.

Eçözüm A.Ş Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesindeki teknopark ar-ge ofisi

Şirket merkezi ve arge birimi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesinde bulunan Eçözüm tamamen kendi öz kaynakları ve bilgi birikimi ile teknolojiler geliştirmektedir.

Yer Sağlayıcı yetkisine sahip olan Eçözüm, hizmetlerini 100+ sunuculuk kendine ait donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır.

Eçözüm 2008 yılından bu yana TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) “Yer Sağlayıcı” statüsüne sahip olmuştur. Çözümlerini kendine ait 100+ cihazdan oluşan sunucu parkuru ile sağlamaktadır.

Eçözüm 2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortağı statüsüne ve PCI DSS standartlarına sahiptir.  SAP, MS Dynamics, Oracle, Logo ve benzeri bir çok ERP ile entegre çözümler geliştirebilmektedir.

Eçözüm 2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunmaktadır.

2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunan Eçözüm, SAP ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

Eçözüm, Microsoft Dynamics ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunan Eçözüm, LOGO ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.